Yatak Yıkama

Yatak yıkama

Her evin olmazsa olmazı olan yataklarınızı kaç günde bir yıkıyorsunuz? Veya kaç yılda bir mi demeliydik? Günün yorgunluğunu atmanız için gerekli olan yataklar her gece temas ettiğimiz ve 24 saatlik dilimin en faza vakit geçirilen yeridir. Yatakların konforlu olması dinlenmeniz için vazgeçilmezdir fakat temiz ve hijyenik olması sağlığınız için göz ardı edilmemesi gerekir. Yataklar belirli aralıklarla havalandırılmadıkları ve yatak yıkama hizmeti ile derinlemesine temizlenmedikleri sürece, sağlık açısından tehlikeli hale gelebileceklerini unutmayın.

Düzenli olarak profesyonel olarak temizlenmeyen ve havalandırılmaları yapılmayan yataklar hastalıklara kolay bir ortam hazırlar. Yatakların içerisinde kıl, insan derisi ve insan terinden beslenen gözle görülmeyecek kadar küçük maytlar ve zararlı bakteriler gün geçtikçe sayısı artarak sağlığınızı tehdit etmekte. Bu zararlı bakteriler yahut canlılar; alerji, öksürük ve halsizlik gibi sağlık sorunlarına neden olabiliyor. İstanbul da yaşıyorsanız Pro Temizlik Hizmetleri hijyenik ve kaliteli yatak yıkama hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Yatak yıkama aşamaları

Yatak yıkama işleminin detaylı bir temizlik olması için belli başlı birkaç aşaması vardır. İlk aşama olarak yataktaki leke oranının belirlenmesi ile beraber yatağın ıslatılması işlemi yapılmakta. Yatak, özel deterjanlar ve püskürtme aracı ile ıslatılır ve yaklaşık 15 dakika kadar bekletilir. Bu işlem ile lekeler yumuşatılmış ve sıvı ile çekilip temizlenebilir hale gelmiş olur.

Islatma işleminden sonra Pro temizlik hizmetleri yatak yıkama ekibi yatak yıkama işleminin en önemli adımı olan leke çıkarma işlemine geçerek leke çıkarıcılar püskürtülerek kirler tamamen çıkartılır. Son adımlardan biri olan vakumlama ve durulama işlemi ile yatak kirlerinden tamamen arındırılmış olur. Yatağınız oda sıcaklığında yahut havadar bir alanda birkaç saat içerisinde kurumuş olur. Bakterilerinden tamamen arındırılmış yataklarınızda gönül rahatlığı ile yatabilirsiniz.

Yatak yıkama fiyatları

Ev hanımları yatakların sebepsiz yere sarardığını ve lekelerin oluştuğunu iyi bilirler. Özellikle küçük çocuklu ailelerde yatakların leke oranı ve kirlenme olasılığı daha fazladır. Çocukların altına kaçırma ve fazla terlemeleri gibi sebeplerle bakteri oranı hastalığa sebebiyet verebilecek kadar kirlenen yataklar muhakkak yatak yıkama hizmeti almalıdırlar. Yatakların derinlemesine yıkanmaması ve sadece güneşte kurutulması asla bir çözüm değil bakteriler için uygun sağlıksız alan oluşturmaktır. Yatak yıkama fiyatları konusunda kampanyalı yıkama hizmetimiz ile sizlere hijyenik ve rahat geceler vaat ediyoruz.