Stor Perde Yıkama

Stor perde yıkama

Stor ve zebra perdeleri hem kullanışlı hem de şık gözüktükleri için seviyor, evlerimizde, özellikle mutfaklarımızda onlara bol bol yer veriyoruz. Ama iş onları temizlemeye geldiğinde ne yazık ki çoğunlukla pek de başarılı olamıyor, hatta çoğunlukla dışarıdan destek alıyoruz, işte tam bu durumda biz devreye giriyoruz. İstanbul da yaşayan herkes Pro temizlik hizmeti olarak stor perdelerinizi yerinde temizleyerek rahatlığı ve kaliteyi üst düzeyde sunmaktayız.

Stor perde çeşitleri

Stor perdelerin temizliği ortamın ferahlığı ile doğrudan alakalıdır. Bunun yanında zamanında temizlenmeyen storların ömrü kısalacak ve özellikle ipli storlar kısa zamanda deforme olacaktır. Storların ömrünü uzatmak için en az 6 ayda bir perdeler yıkanmalıdır. Böylelikle hem temizlenmiş olacak hem de perdelerin ömrü uzayacaktır. Firmamız stor perde temizliği ile yerinde kolaylıkla sizi yormadan yıkama yapmaktadır.

Hassas bir stor yıkama ve zebra perde yıkama işleminin sağlıklı bir yıkama ve temizleme şartlarının oluşabilmesi için stor perdeler dikkatli bir şekilde yerinden çıkartılması gerekmektedir. Stor ve zebra perdelerde kullanılan mekanizma ve aparatların sökme yıkama ve takma işlemlerinde kesinlikle zarar görmemeleri gerekmektedir. Aksi taktirde perdelerin mekanizmasının zarar görmesi halinde perdeler kullanılamaz hale gelebilir. İstanbul’ un lider marka tescilli stor perde yıkamacısı Pro temizlik hizmeti size her zaman yardımcı olabilmek için bir telefon kadar uzağınızda

Fiyatlandırma ve randevu

Müşterilerimizin bizimle iletişime geçmeleri ile başlayan süreçtir. Stor perdelerinizin temizliği konusunda bizimle iletişime geçerek durumu hakkında bilgi vererek istediğiniz bilgileri ve fiyatlandırma konusundaki bilgileri edinebilirsiniz. Fiyatlarımız perdenin boyutuna türüne göre değişmektedir. Perde temizliği konusunda, fiyatlarımız açısından da firmamız gerekli tüm ekonomik altyapı zeminini oluşturmuş ve en uygun stor yıkama fiyatlarını müşterilerine yansıtarak taktirlerini kazanmıştır. İstanbul’un tüm semtlerinde uzman personellerimizle stor perdeleriniz itina ile yıkanmakta ve ilk günkü gibi pırıl pırıl olarak yerine takılmaktadır. Temizlik ile rahatlığın ayrıcalığını yaşamayı tercih ettiyseniz, size uygun olan saatler konusunda randevu sistemi ile çalışılmaktadır. Belirlenen uygun saatlerde sizin belirttiğiniz yerde olunacağından emin olabilirsiniz.

Pro temizlik hizmeti olarak; her aşamadaki mükemmeliyetçilik ilkemiz ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyor olacağız