Sandalye Yıkama

Sandalye yıkama

Türkiye’nin ve İstanbul’un profesyonel sandalye yıkama firması ile çalışmanın ayrıcalığını yaşayın. Garantili hizmetlerimizle tanışın.

Genel olarak işletmelerde yoğun olarak sandalye kullanımı vardır. Kafelerde Restoranlarda ve evlerde çok sayıda sandalyeler bulunabilmektedir. Bu gibi eşyaların temizlikleri genelde çok zorlayıcıdır. Özellikle yemek mekânlarında sandalyeler genelde çok çabuk ve çok yoğun kirlenebilmektedir. Temizliklerinde bilinçsiz olarak yapıldığında genel olarak daha kötü sonuçlar doğurmaktadır. Peki, ne yapmalı sandalyelerin temizliği için? Bu konuda verilebilecek en iyi cevap bu işi mutlaka profesyonellere bırakmaktır. Sandalye yıkama için gittiğimiz bazı mekânlarda acı tecrübelerle karşılaşıyoruz. Bizi sadece yıkama için değil bilgi almak içinde günün her saati arayabilirsiniz.

Sandalye yıkama aşamaları

Sandalye yıkama işlemleri yapılırken tüm işlemlerin evinizde yapıldığı için herhangi bir zaman kaybı söz konusu olmayacaktır. Sandalyelerin evden alınıp götürülmesi, yıkanması, kurulanması ve tekrar eve getirilmesi işlemleri gerçekten uzun zaman alacaktır. Bunun yerine evinizde yapılan kısa bir temizlik işleminden hemen sonra sandalyelerinize kavuşmuş olacaksınız. Genel olarak bakıldığında bu temizleme işlemi 4 aşamada yapılmaktadır.

Bu aşamalar ; ön temizlik, ıslatma, fırçalama ve vakumlamadır.

İlk olarak sandalye üzerinde gözle görülebilen kirlerin çıkartılması sağlanır. Bu kaba bir temizlik olacaktır ve sadece kirlerin ve lekelerin koltuk üzerinden çıkartılması sağlanacaktır.

Islatmada ise; anti bakteriyel ve oksijen bazlı, tamamen organik olan ilaçlı sıvıyı sandalye üzerine sıkıyoruz. Bu işlemden sonra yaklaşık 5 dakika kadar bekleyerek sıvının tüm sandalyeye nüfus etmesini sağlamaktayız.

Fırçalama da; yine teknolojik fırçalama aletini kullanarak sandalyenin iyice temizlenmesini sağlarız. Bu kısım en önemli aşamalardan birisi olarak kabul edilmektedir. Fırçalama ile hem lekelerin çıkmasını hem de sandalyenin derinlerinde yer etmiş olan mikroorganizmaların etkisiz hale gelmesi sağlanacaktır.

En son olarak vakumlama; bu vakumlama işleminin sonrasında sandalyede bulunan suyun yaklaşık %95’i alınacak ve kalan %5’lik kısım kendiliğinden kuruması için bırakılacaktır. Bu temizleme işlemi sonrasında sadece temiz bir ortamdan ziyade daha ferah ve hijyenik bir ortamın ortaya çıkmasına yardımcı olmaktayız.

Sandalye yıkma fiyatları

Pro temlik hizmeti olarak müşterilerimizin memnuniyeti ve kaliteli hizmet alması bizim için her şeyden önemlidir. Uygun fiyatlarımız sandalye adeti ve türüne değişmektedir. Sağlık her şeyden önemlidir. Profesyonel bir destek için yanınızdayız.