Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerimizin çoğunun profesyonel temizlik hizmetlerimiz hakkında özel soruları var. İşte Temizlik Firmasında duyduğumuz sık sorulan sorulardan sadece birkaçı.

Genel Sorular

Nasıl Fiyat Teklifi Alabilirim?

Sunduğumuz temizlik hizmetlerinin fiyatlarını öğrenmek için iletişim sayfamız üzerinden bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Evimi temizlemek o kadar uzun sürmese bile teklif edilen miktarın tamamı tahsil edilecek mi?

Hayır, sadece temizleyicinizin gerçekte evde çalıştığı süreye göre ücretlendirilirsiniz. Erken bitirirlerse, teklif edilen tutarın tamamı sizden tahsil edilmez.

Temizlik rezervasyonu yapabilmem için birinin evimi ziyaret etmesi gerekiyor mu?

Kesinlikle hayır! Satış elemanlarının evimize gelmesini istemeyiz, Bunu size asla yapmayız. Bir fiyat teklifi alabilir ve çevrimiçi temizlik için rezervasyon yaptırabilirsiniz. Bizi arayarak kısa sürede rezervasyon oluşturabilirsiniz.

Fiyat Teklifimize Temizlik malzemeleri dahil mi?

Evet müşterilerimize verdiğim toplam temizlik fiyatına kullandığımız malzemeler dahildir. Müşterinin özellikle kullanılmasını istediği temizlik malzemeleri için ayrıca ücretlendirme yapılabilir.

Ya temizliğimden memnun olmazsam?

Lütfen hemen bizimle iletişime geçin ve durumu düzeltmek için düzenlemeler yapacağımızı unutmayın. Beklediğinizin üstünde memnuniyet garantimiz var.