Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama

Koltuk yıkama İstanbul şehrimizin genelinde hizmet vermekte olup sizlere alanında yılların vermiş olduğu bilgi birikim ve tecrübeleri ile beraber kaliteli koltuk yıkama hizmeti sunmaktadır. Anti bakteriyel niteliklere uygun bir şekilde koltuk yıkama hizmeti vermektedir. Koltuklarınızda detaylı bir temizlik yapılması gerektiğini düşünüyorsanız yapmanız gereken işlem doğrudan firmamıza ulaşmanız olacaktır. Bu süreci iyi bir şekilde değerlendirmek ve ekonomik fiyatlar ile çalışmalarımızı sürdürebiliriz.

İstanbul, koltuk yıkama alanında bize yani Pro temizlik hizmetine güveniyor çünkü daima müşterilerimizin beklentilerini karşılıyoruz. Koltuklarda erişilemeyecek noktalara bile kaliteli koltuk yıkama makinelerimiz ile beraberinde anti bakteriyel temizleme ürünlerimiz ile derinlemesine temizlik sağlıyoruz. Hiç farkında olmasanız bile koltuklarınız üzerinde pek çok mikrop barınabilmektedir. Bunun en temel sebebi sürekli olarak kullanılıyor olması ve yılın belli dönemlerinde iyi bir şekilde temizliğinin sağlanması gerektiğidir. Ara bölümler ve dikişlerin bulunduğu bölümlerde anti bakteriyel temizlik ihtiyacı oluşmaktadır. Bununla ilgili olarak koltuklarda silme işlemleri yetersiz kalabilmektedir. Bizler sizlerin sağlığını önemsediğimiz için yerinde koltuk yıkama işlemi yapmaktayız.

Koltuk yıkama işlemleri nelerdir?

İlk olarak koltuklarınız kuru halde iken temizliğini sağlıyoruz. Bu aşamada yüksek emiş gücüne sahip olan süpürgelerimiz ile beraber iyi bir vakum etkisi oluşturuyoruz. Böylelikle iyi bir şekilde koltukların tozlardan arındırılmasını sağlıyoruz. Gözle görülen pisliklerin giderilmesi akabinde de koltuklarınız için özel olarak hazırlamış olduğumuz kimyasal köpük takviyesini sağlıyoruz. Bir süre beklettikten sonra kirlerin yüzeye çıkıyor olduğunu sizde çıplak gözle görebileceksiniz.

Üçüncü aşamaya gelindiğinde ise göreceksiniz ki koltuklarınızın tekrar vakumlanması ile beraber mikro organizmalar ya da maytlar yüksek emiş gücüne sahip olan vakum makinelerimizin içine girecek ve tertemiz koltuklarınız gözle görülür düzeyde temizlenmiş olacaktır. Son aşamada ise koltuklarınızın endüstriyel kurutma etkisine sahip olan fan motorlarımız ile beraber kurutma işlemlerini yapacağız ve sizlere tertemiz koltuklar sunmuş olacağız.

Neden Pro temizlik hizmeti koltuk yıkamayı tercih etmelisiniz?

İstanbul da koltuk yıkama alanında profesyonel bir ekibe sahibiz. Bir telefonunuz ile evinize kadar geliyor ve dilerseniz yerinde temizleme hizmeti veriyoruz. Sizden uygun olduğunuz zamanlar için randevu alıyor ve tam zamanında adresinizde bulunuyoruz.

Ekonomik fiyatlar ile boraks katkılı anti bakteriyel özelliği bulunan deterjanlar ile koltuk temizliği sağlıyoruz.