Halı Yıkama

Halı yıkama

Ev ve işyerlerine profesyonel halı temizleme çözümleri sunmak için kurulan pro temizlik şirketimiz İstanbul bölgesinde faaliyet göstermektedir. Bireysel ve kurumsal ihtiyaçlara her zaman hızlı çözümler üreten ekibimiz, özellikle ayakaltı ve toz çeken halılar için, halıları profesyonel halı yıkama makineleri ve kimyasalları ile temizler. Hiçbir zararlı temizlik maddesi kullanmayan ekibimiz her zaman insan sağlığının öncelikli olduğu bir sisteme sahiptir.

Özel el işi halılardan, makine halılarına kadar birçok farklı halı çeşidini güvenle emanet edebileceğiniz firmamız, ücretsiz teslimat hizmeti ile en uygun fiyatlarla profesyonel çözümler sunmaktadır. İsterseniz evinizde isterseniz de iş yerimiz de halılarınızın içine işlemiş olan tüm kirleri derinlemesine temizleyen ekibimiz özel makineler yardımı ile hizmet vermektedir.

Halı yıkama nasıl yapılmaktadır

Halı yıkama firmalarında tam otomatik makina ile çalışan firma sayısı çok azdır. Bunu oranlayacak olursak %15 kadar az sayıdadır. Halı yıkama sektörünün büyümesi çok hızlı geliştiği için makina üreticileri de hemen kolları sıvayarak Halı Yıkama makinası üretmeye başlamışlardır. Bu üretim sonucunda birçok çeşitli halı yıkama makinaları ortaya çıkmıştır. Bu üretilen makinalarında birçoğunda kaliteli yıkama yapmamaktadır. Çünkü makina halının her yerini eşit yıkadığı için kirin olduğu bölgelerde lekeler çıkmamaktadır. Sıradan bir otomatik makinası kullanmaktansa el fırçalı makinalarda kire ve lekelere yoğunlaşarak yıkaması daha da sağlıklı olacaktır. Müşterilerinde bu konuda bilinçlenmesi lazım her otomatik yıkama makinası da halıyı güzel yıkamıyor. Önemli olan yıkama aşamalarını iyi bilen ve işini iyi benimseyen firmalardan geçmektedir.

Halı yıkama Fiyatları

Halı yıkama bir sanattır. Bunu sanatlaştırsan hijyen ve yıkama yöntemleridir. Evde ve eldeki imkânlar bu hijyeni sağlamak için maalesef yeterli gelmez. Halı yıkama uzmanlık gerektiren bir iştir! İ Halı yıkama fiyatları boyut ve metrekareye göre değişmektedir.  İnsan sağlığı bizim için önemli, sizin için de öyle.  Halı yıkama da uzmanlaşan ekibimizle değerli müşterilerimize yerinde temizlik hizmeti ile sorunsuz, %100 garantili ve kaliteli hizmet sunmaktayız. Detaylı bilgi ve kaliteli hizmetten yararlanabilmeniz için bizimle iletişime geçin. Gelin sizde deneyin farkı kendi gözlerinizle görün…