Firmamız Hakkında

Hakkımızda

Firmamızın geçmişi çok eskilere dayanmaktadır. Fakat bazı sebeplerden dolayı ara vermek zorunda kaldık. Lakin zaman şu zaman ise son teknoloji makinaları hizmete girmiş ve bu alanda önder firma olarak bölgemizin her yerinde hizmet sunmaya devam ederken, genç ve dinamik kadrosuyla eksiksiz güler yüzü, güvenilir hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetinde rakipsiz bir firma olmanın başarısını temel kalite politikası çerçevesinde, oluşturduğu hizmet stratejileri ışığında, verdiği kaliteli hizmetle ileri ve saygın bir kuruluş olarak; müşterilerin tercihlerinde sürekliliği sağlamıştır. Sağlıklı ve hijyenik ortamlarda yaşamanın en ekonomik ve en güvenilir adresi Pro temizlik hizmetleri

Firmamızın hizmet verdiği halı yıkama, koltuk yıkama, yerinde halı ve halıflex yıkama, araç yıkama, yatak yıkama, çekyat yıkama, stor perde yıkama, sandalye yıkama, deri koltuk yıkama hizmetlerimizde öncelikle birinci koşulumuz hijyenden geçmektedir.

Müşterilerimize kaliteli hizmet vermek adına kullandığımız ilaçlarımız hijyenik, kaliteli, bitkisel ve doğa dostu insana zarar vermeyen ürünlerdir. Hizmet adına sizin değer verdiklerinize bizde değer vermekteyiz.

Misyonumuz

Müşterilerimize güvenilir, kaliteli, uygun maliyetli temizlik çözümleri sunan temizlik hizmetlerinin sağlanmasında ulusal pazar lideri olmayı hedefliyoruz.

Vizyonumuz

Geçmişten gümüze sürekli sadık kalmaya özen gösterdiğimiz değerlerimiz var. Bu değerler için dün nasıl çalışıyorsak bu günde aynı şekilde hizmet veriyoruz.

Temizlik konusunda tüm beklentilerinize karşılık verebiliriz

Bize Ulaşın