Araç Koltuk Yıkama

Araç koltuğu yıkama

İnsanların hayat şartları gereği ev ve iş yerlerinden sonra kişilerin en çok vakit geçirdikleri alan araçlarıdır. Uzun ve sürekli kullanım alanı olan araçların koltuklarının kirlenmemesi mümkün değildir. Araç yıkama işleminde sadece koltukların yüzeyleri temizlenmektedir ve derinlemesine araç koltuğu temizleme hizmeti için muhakkak bir oto koltuk yıkama firmasından destek almalısınız. Araç koltuklarınız günlük kullanımda toz, kir ve çeşitli sebeplerden dolayı lekelere maruz kalmaktadır. Vaktinde yapılmayan temizlikten dolayı derinlemesine işleyen lekeler git gide tahammül edilemez bir görüntüye ulaşır. Tam manası ile temiz olabilmesi için derinlemesine temizlik şart!

Dışarıdan bakıldığında aracın koltukları çok temiz görünse de özellikle uzun süre kullanımlarda kirlendiği için, temiz ve hijyenik olması beklenilmemektedir. Özellikle oto koltuk kılıfları tozları ve kirleri içerisine çekerek görünmez bir leke yuvasına dönüşürler. Dışarıdan temiz görünmesi, koltukların bakteri ve mayt oluşmamış izlenimini arttırsa da iç süngerlerine kadar toz ve kir barındırırlar. Bu bakteriler ve maytlar sağlığınızı tehdit etmekte. Araç koltuklarını silmek temizlemek manasına gelmez. Derinlemesine temizlik için pro temizlik hizmeti  firması olarak sizlere aracınız neredeyse orada,  yerinde araç koltuğu yıkama hizmet veriyoruz.

Yerinde araç koltuğu yıkama

Araç koltuğu temizleme hizmetinin birkaç önemli detayı bulunmakta. Önemli olan kriter araç koltuklarınız temizlik işleminin ardından hiçbir zarara ve deformasyona uğramadan derinlemesine temizlenmiş olur. Araç koltuk yıkama ekibimiz aracınızın koltuklarını detaylı inceledikten sonra koltuklarınıza en uygun temizleme yöntemi ile müdahale edilir.

Pro temizlik araç koltuğu temizleme hizmetinde ilk adımımız koltuklarınızın türü ve dokusu tespit edilir, Tespitin ardından araç koltuk temizlemesinde kullanılacak materyaller belirlenir. Araç koltuk türünüze ve dokusuna göre özel köpükleme makinalarımız ile koltuk kirleri yumuşatılır. İyice yumuşayan ve köpükle iç içe geçen koltuklarınız fırçalama veya silme işlemi ile durulanır. Aynı işlem ikinci defa yapıldıktan sonra iyice durulanır ve çeşitli solüsyonlar ile çok daha temiz görünmeleri sağlanır. Özel ürünlerle ve vakum makinesi ile derinlemesine temizlenen araç koltukları, sanki yeniymiş gibi bir görünüm kazanırlar.

Araç koltuğu yıkama fiyatları

Fiyatlandırma konusunda birçok hizmetimizde sabit fiyat politikası olsa da bazı hizmetlerimiz özel teklife tabirdir. Lütfen uygun fiyatlarımızdan yararlana bilmek için bize iletişim kanallarımızdan ulaşabilirsiniz. Kaliteli bir hizmet içi mutlaka Pro Temizlik firmamızı tercih etmelisiniz…